dokuma

Dokuma Etiket

Dokuma etiket, ürün tanıtımını yapmak ve reklam amaçlı olarak birçok alanda kullanılmaktadır. Daha çok tekstil sektöründe kullanılmasına rağmen dokuma etiketi tekstil etiketi olarak isimlendirmek de doğru değildir. Birçok farklı sektörde kullanılmaktadır. Markanızın ürün üzerindeki kalıcı değeri ve ürüne güzellik katması açısından oldukça önemlidir. Dokuma etiket üretim şekillerine ve kalite çeşitlerine göre atkı saten, saten ve tafta olarak isimlendirilir. Ürününe kalite anlamında güvenen ve markasının prestijine önem veren her firma için dokuma etiket vazgeçilmez bir reklam ürünüdür.

Diğer Etiket Çeşitlerimiz

Etiket çeşitlerimizle, aradığınız ürünü daha iyi bulmanızı sağlıyoruz. Firmamızın tüm hizmetlerini ve ürünlerini sizlere daha yakından öğrenmek ve görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PVS

Pvc Leksan bantlı çift tarflı bir uygula ile istenilen yerler buton vb alanların kesimleri yapılmaktadır ve bant uygulaması ile kendinden yapışkanlıdır.

Karton Etiket

Karton etiketler, günlük yaşamda, hayatımızın her noktasında karşımıza çıkıyor. Geniş bir kullanım alanına sahip olan bu tür ürünler, ürün bilgilerini içerir.

Promosyon

Tanıtım amaçlı ve reklam için kullanılan etiket ve diğer promosyon malzemelerinde kullanılır.